CURRICULUM VITAE 

2019 Het Oude Raadhuis Warmond; Arti et Amicitiae Amsterdam

2018 Atelieroute Midden-Beemster; Kunstroute Aalsmeer; Museum Kranenburgh Bergen; Arti et Amicitiea Amsterdam; Atelierroute Heiloo; Venduhuis De Eland Diemen

2017 Museum Kranenburg Bergen; Palazzo Municipale Fagagna (Italië); Dorphuis Diemen; Rechtbank Amsterdam; Kasteel Lunenburg Langbroek

2016 Kunstroute (groep) Aalsmeer; Peterhuis (groep) Gennep; Kunsthuis van der Voorde Ieper (België); Arti et Amicitiae (groep) Amsterdam;

2015 Sanquin (groep) Amsterdam; Kranenburgh KCB (groep) Bergen; Tweede Uitleg Amsterdam; Art-Zaandam (groep) Zaandam; Galerie Oost (groep) Hoorn

2014 Hotel Lansink Hengelo; Salmagundi (groep) Amsterdam; Arti et Amicitiae (groep) Amsterdam

2013 Het Stroomhuis (groep) Neerijnen; Grote Kerk Oosthuizen; Kunstkamer Utrecht; Kranenburgh (groep) Bergen

2012 Het Heerenhuis Midden-Beemster; Salmagundi (groep) New York; Art et Amicitiea Amsterdam

2011 Galerie 14-16 Posthuys Texel; Grote Kerk Oosthuizen; Burg Storkow (groep) Storkow; De Roos Amsterdam; De Ambassadors Gallery Amsterdam

2010 Sanquin Amsterdam; FNV Hoofdkantoor Amsterdam; Gusto Bergen; De Oude Viltfabriek Amersfoort

2009 Universiteit FWS Leiden; Casa de Cultura Cacares Spanje; KCB Bergen; Galerie Strous Amsterdam

2008 Broschofsky Galleries Ketchum USA; Schouwburg Amphion Doetinchem; The Private Collection Wassenaar

2007 Museum Fryslan Leeuwarden; Sanquin Amsterdam; SKB Helmond Helmond; Museum Joure Joure; Erasmus MC Rotterdam

2006 SBK Haarlem; Fort a / d Drecht Uithoorn; Het Posthuys Texel; Kunstkamer Utrecht; De Rosmolen Zeddam; Natuur Historisch Museum Rotterdam

2005 KCB Bergen; Expoline Scherpenzeel; Gemeentehuis Emmeloord; Stadsdeel Slotervaart Amsterdam

2004 Kunstkamer Utrecht; Galerie Lemferdinge Paterswolde; Expoline Scherpenzeel; Universiteit SW Leiden

2003 Kunstkamer Utrecht; De Gelderse Roos Wolfheze; Windkracht 13 Den Helder

2002 Windkracht 13 Den Helder; L’Art Retrouvé Den Haag

2001 CLB Amsterdam; Expoline Scherpenzeel; Le Pignon Groot Schermer; Galerie De Genieloods Aalsmeer

2000 Galerie De Genieloods Aalsmeer; Arti et Amicitiae Amsterdam; De Kring Amsterdam

1999 De Heel Zaandam; CLB Amsterdam

1998 Holland Art Fair Den Haag; Sony Badhoevedorp

1997 Galerie Agnes Raben Vorden; De Kring Amsterdam

1996 De Zaayer Amsterdam

1995 SBK West-Friesland Hoorn

1994 Galerie Forum Amsterdam

1993 Arti et Amicitiae Amsterdam; Baarnse Wintertuin Baarn

1992 Van Haften & Labouchere Amsterdam; SER Den Haag

1991 Bankras Kerk Amstelveen

1990 Zienagoog Zaandam; Pulchri Studio Den Haag; Bijbels Museum Amsterdam

1989 Sytsema Galerie Den Haag; Nieuwe Kerk Amsterdam; Global Corporation Marseille

1988 Kasteel Poelgeest Oegstgeest

1987 Centraal Beheer Apeldoorn; Fokker Amsterdam

1986 NH Kerk Twisk; Pulchri Studio Den Haag

1985 Aspa Zaandam; Stedelijk Museum Amsterdam

1984 Raadhuis Aalsmeer; Arti et Amicitiae Amsterdam

1983

Galerie Jurka Amsterdam; Galerie Interni Berlijn

1982 Luchthaven Beek Beek

1981 Galerie Jurka Amsterdam

1980 Stedelijk Museum Amsterdam; Paleis op de Dam Amsterdam

1979 Galerie Oculus Rotterdam; Museum Fodor Amsterdam; Arti et Amicitiae Amsterdam; Paleis op de Dam Amsterdam

1978

Galerie Jurka Amsterdam; Pulchri Studio Den Haag; Stedelijk Museum Schiedam

1977 Fiac Parijs

1976 Galerie Jurka Amsterdam; Schouwzaal Bellfires Hapert; Dutch Art Fair Amsterdam

1975 Galerie Ornis Den Haag

1974 Galerie Jurka Amsterdam

PRIJZEN 

1978 Europaprijs Schilderkunst Oostende; Bronzen medaille  

1991 Kunstprijs Bijbels Museum Amsterdam;Eerste Prijs